בקשה מראש אכ"א להביע תמיכה בחיילים התורניים

בס"ד ג' באב תשע"ג (10/7/2013)

לכבוד

ראש אכ"א

אלוף אורנה ברביבאי

            הנידון: הבעת תמיכה צבאית פומבית בחיילים התורניים והחרדים

ג.נ.,

בתקופה האחרונה חווינו גל התקפות נגד החיילים החרדים והתורניים – תקיפות מילוליות ותקיפות פיזיות, תקיפות מהצד החרדי של המפה ומהצד החילוני של המפה, תקיפות נגד גיוסם ותקיפות בעד גיוסם.

בעוד צרכני התקשורת נתקלים בעוד ידיעה שנכנסת באוזן אחת ויוצאת מהאוזן השנייה וצרות אחרונות משכחות את הראשונות, הרי שהחיילים עצמם החווים את התקיפות הנ"ל על בשרם, מן הסתם נושאים על גבם משא זה נוסף על עצם השירות הצבאי הקשה והתובעני.

הואיל ואנו יוצאים מנקודת הנחה שהמקצועיות היא שעומדת לנגד עינייך ולא השתייכות מגזרית ופוליטית כזו או אחרת, אנו מבקשים ממך להשמיע ברמה קול אחר, קול תמיכה ועידוד, קול הכרה והשתתפות.

אנו ממליצים כצעד מינימלי ראשוני להפיץ בקרב כלל חיילי צה"ל איגרת תמיכה בחיילים התורניים והחרדים. מול ההכפשה הניכרת בראש כל חוצות ראויה להישמע תמיכה בלתי-מסויגת מקרב רובא דעלמא השקול והשפוי.

במידה וצעד זה אינו מקובל במערכת הצבאית, אנו מבקשים מכבוד הרבצ"ר להפיץ מסר זה במייל הצבאי באגרת השבועית הנשלחת על ידו לחיילים. כולנו מכירים את כוחם של מילים, בייחוד מילים טובות, ואנו יודעים כי לנוכח גל האלימות השוטף כעת את הארץ יוכלו מילים טובות לחזק את רוחם ולאמץ את לבבם.

בכבוד רב,

אליהו לקס

יו"ר האגודה למען החייל התורני

050-6540009

העתקים:

תא"ל הרב רפי פרץ, רבצ"ר

רא"ל בני גנץ, רמטכ"ל

פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.